TOMI CZECH s.r.o.

HIKVISION uvádí na trh nové kamery TURBO HD 4.0 s PIR

HIKVISION uvádí na trh nové kamery TURBO HD 4.0 s PIR

HIKVISION uvádí na trh nové kamery TURBO HD 4.0 s PIR

 

Společnost Hikvision uvádí na trh novou sérii kamer Turbo HD 4.0 s integrovaným PIR detektorem pro dosažení přesnější detekce pohybu. PIR (Passive Infra-Red) detektor s dosahem 11m detekuje pohyb ve svém detekčním prostoru. Tento detektor je implementován do čtyřech modelů kamer série DS-2CExxD8T-PIR(L). Jedná se o kamery v provedení Tubus, Dome a Cube.

Detektor umí odfiltrovat falešné poplachy tzn. umí rozlišit infračervené vyzařování lidského těla od ostatních rušivých vlivů okolí. Takže pokud dojde k pohybu neživé části sledovaného prostoru, k poplachu nedojde, ale když dojde k pohybu lidského těla, je vyhlášen poplach resp. Dojde ke spuštění záznamu. Vyfiltrováním planých poplachů lze ušetřit úložný prostor na disku ale hlavně zefektivňuje vyhledávání poplachových událostí, neboť počet planých poplachů je daleko míň.

Kamery jsou také vybaveny technologií ultra low-light (extrémní citlivost menší než 0,005 Lux), takže nabízejí čistý obraz v nejvyšší kvalitě bez šumu v prostorách bez jakéhokoli nočního osvětlení.  

Vítejte ve světě TURBO HD 4.0 PIR s kamerami série DS-2CExxD8T-PIR.

Potřebujete poradit?
Infolinka
+420 734 310 460 info@t-cz.com