TOMI CZECH s.r.o.

Nová 32 megapixelová kamera PanoVu

Nová 32 megapixelová kamera PanoVu

 

Nová 32 megapixelová kamera PanoVu 

    Společnost HIKVISION jako přední výrobce inovativních řešení pro sledování videa rozšířil svoji nabídku PanoVu kamer o nejnovější model s Ultra HD rozlišení 32MP.  

     Nová panoramatická dome kamera série DS-2CD6984G0-IH (S) (AC) 32 MP používá čtyři IP kamery s čipy CMOS Progressive Scan 1/2 "pro dosažení skutečné horizontální panoramatu o šířce 180 stupňů a vertikálního zorného pole o výšce 95 stupňů. V této jedinečné kameře jsou spojeny do jednoho pohledu čtyři videozáběry tak, že výsledkem je jeden unikátní panoramatický záběr.

     Frank Zhang, generální ředitel oddělení mezinárodního marketingu společnosti Hikvision, říká: "Jsme velice rádi, že můžeme rozšířit naší produktovou řadu PanoVu v minulosti oceněnou řadou cen o tuto mimořádnou kameru DS-2CD6984G0-IH s tak vysokým rozlišením. Státní organizace a velké firmy s rozsáhlými venkovními prostory neustále hledají inovativní způsoby sledování a ochrany takovýchto prostor. Naše 32 MP PanoVu kamera jim poskytuje některé z nejpozoruhodnějších panoramatických a monitorovacích funkcí v tom nejvyšším možném rozlišení, které dnes najdou na trhu.

Impozantní rozlišení HD

     PanoVu kamera DS-2CD6984G0-IH nabízí až neskutečné rozlišením 8160 × 3616 pixelů. I při takové rozlišení (32MP) kamera zajišťuje plynulý náhled videa a přehrávání rychlostí 25sn/s..

Čistý obraz i v noci

     Je navržena pro provoz při nízkém osvětlení a je vybavena čtyřmi integrovanými infračervenými LED diodami. Kamera DS-2CD6984G0-IH poskytuje nepřetržitý panoramatický obraz v kvalitě 32MP a v prostředí s omezeným osvětlením a dokonce i v podmínkách 0 luxů (za tmy) až do vzdálenosti 20 metrů.

 Více režimů zobrazení

     PanoVu kamera má také řadu rozdílných režimů zobrazení, které vyhovují různým potřebám uživatelů. Kromě standardního panoramatického zobrazení 32 MP si mohou uživatelé vybrat také panoramatický snímek s rozlišením 8 MP, který je kompatibilní s aktuální řadou síťových rekordérů umožňující zpracovat videozáznam s rozlišením 8MP.  Kamera také umožňuje přenášet 4 samostatné video streamy v rozlišení 8MP samostatně nebo 4 snímky v rozděleném panoramatickém zobrazení.

 Ideální řešení pro monitoring velkých volných ploch

    PanoVu kamera DS-2CD6984G0-IH (S) (AC) je díky svému širokému úhlu záběru ideální pro monitoring velkých, otevřených prostor jako jsou stadiony, náměstí, nákupní centra, zábavní podniky a průmyslové areály. Díky jediné kameře můžete monitorovat a obsloužit takovou oblast, která dříve vyžadovala instalaci více kamer a včetně větších nároků na kabelové rozvody a ostatní vidopříslušenství. Díky tomuto novému inovativnímu řešení je instalace a konfigurace mnohem jednodušší, rychlejší a nákladově efektivnější.

Potřebujete poradit?
Infolinka
+420 734 310 460 info@t-cz.com