TOMI CZECH s.r.o.

O nás

O nás
Firma TOMI Czech s.r.o., je ryze česká společnost s více než 13 ti letou tradicí. Za dobu své úspěšné činnosti si vybudovala významné postavení na trhu.
 
 
Centrála s obchodním a logistickým zázemím se nachází v Lipníku nad Bečvou. V Přerově v nově rekonstruovaných prostorách sídlí strojírenská výroba. V Praze na ulici Pod Vinicí a v Brně na ulici Olomoucká, naleznete naše prodejny kde poskytujeme zákazníkům odborné poradenství a informace k prodávanému portfoliu výrobků a nabízených služeb.
 
Obchodní činnost
Velkoobchodní a maloobchodní prodej SAT a TV techniky, anténních držáků a stožárů,montážních skříní, držáků pro LCD, LED a plazma TV. Dále kompletní sortiment WIFI, LAN a optiky, GSM repeaterů a kamerových systémů.
 
Strojírenská výroba a kovoobrábění
Jsme přední výrobce držáků pro anténní techniku a naše strojírenská výroba se především profiluje v oblasti 3D ohýbání, CNC pálení, dělení plechů, vrtání, svařování a v provádění povrchových úprav. Výrobní program tvoří pestrá škála finálních výrobků i jednotlivých dílů, ať vyráběných jednotlivě, nebo ve velkých sériích.
Potřebujete poradit?
Infolinka
+420 734 310 460 info@t-cz.com