    Elektrický zámek E822 8-14VAC/DC
    Výrobce
    IPOX
    Kód
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
      Podrobnosti o produktu
      Hlavní vlastnosti elektrického zámku:
      • 8 - 14V AC / 0,33 - 0,6A
      • 7 - 14V DC / 0,35 - 0,72A
      • rozměry: 89 x 20 x 29 mm (výš. x šíř. x hl.)
      Produkt manažer:
      Pavel Přibyl,  +420604594254,  p.pribyl@t-cz.com
      Poslat info
      Dotaz k tomuto produktu
      Váš e-mail
      Dotaz
      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem
      Zaslat informaci o produktu známému
      Zaslat na e-mail
      Komentář
      Nalezli jste chybu?
      Popis závady
      Diskuse (0)
      Související produkty
      Barevný videotelefon M337 se 7" displejem 7“ LCD barevný monitor, rozměry 241x161x23mm. Ve stříbrné barvě. Napájecí zdroj.
      bez DPH
      s DPH
      Čelní plech na zámek -čelní plech pro zámek -pásovina 160 x 25 mm (výš. x šíř.) - plech lakovaný, barva stříbrná