0
Košík je prázdný
0

    Infolinka: 

    +420 734 310 460

    E-mail: 

    info@t-cz.com

    Síťové prvky a optika

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    1000 produktů
    50 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Uvedená cena platí pouze do vyprodání zásob

    8.80 Kč 

    bez DPH

    10.65 Kč 

    s DPH

    Koaxiální kabel Tri-Lan 240 WLL (50 ohm)

    31 Kč 

    bez DPH

    38 Kč 

    s DPH

    Gelová spojka UR pro 3 kabely (Lock joint Connector) - pro průřez vodiče 0,4-0,9 mm - izolace 1,67 mm

    4.16 Kč 

    bez DPH

    5.04 Kč 

    s DPH

    Keystone Cat5E RJ45 spojka (zásuvka / zásuvky)

    19 Kč 

    bez DPH

    23 Kč 

    s DPH

    Miniaturní WiFi adaptér Ralink s čipem Rt5370 s podporou protokolu 802.11n - 150 Mbps. Vhodný pro přijímače Ferguson Ariva apod. WiFi adaptér slouží k připojení k bezdrátové síti.

    211 Kč 

    bez DPH

    255 Kč 

    s DPH

    Tyto stíněné konektory Solarix RJ45 8p8c s vložkou jsou určeny pro kabely drát kategorie 6A a kategorie 7 . Konektory jsou speciálně uzpůsobeny tak, aby jej bylo možné pohodlně nakrimpovat na kabely se silnějšími vodiči (až do průměru 0,57 mm) a silněj..

    21 Kč 

    bez DPH

    25 Kč 

    s DPH

    Konektor RJ45 kategorie 5e určen pro UTP kabely

    2.79 Kč 

    bez DPH

    3.38 Kč 

    s DPH

    Kabel CAT5E FTP venkovní LSOH 1m SXKD-5E-FTP-PE černý solarix

    11 Kč 

    bez DPH

    13 Kč 

    s DPH

    N-plug pro Tri-Lan 240/H-155 kabel (6 GHz)

    91 Kč 

    bez DPH

    111 Kč 

    s DPH

    Modul Solarix pro jeden keystone je určen k montáži přípojných míst na DIN lištu. Je vhodný do instalací všech velikostí a plně kompatibilní se všemi keystony Solarix CAT5E, CAT6 a CAT6A (keystony nejsou součástí dodávky a je nutné je tedy dokoupit zvlášť

    60 Kč 

    bez DPH

    73 Kč 

    s DPH

    TL-SG1005D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zo..

    395 Kč 

    bez DPH

    478 Kč 

    s DPH

    MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen pro..

    403 Kč 

    bez DPH

    488 Kč 

    s DPH

    RBcAPGi-5acD2nD / cAP ac (stropní Access Point) je stropní dual band AP od MikroTiku s modulačními rychlostmi 300 Mbps (2.4GHz) a 866Mbps (5GHz). Navrženo bylo tak, aby maximálně splynulo s místem instalace, ideální pro hostinské činnosti, jako restaur

    1 762 Kč 

    bez DPH

    2 132 Kč 

    s DPH

    UniFi řadu rozšiřuje první UAP s WiFi 6! V Lite provedení vystačí do každé běžné domácnosti i menších kanceláří. Benefitem je také možnost instalace barevných krytů vzhledem ke stejné velikosti jako UAP-nanoHD. Dual-band radio, které se může pochlubit ..

    2 506 Kč 

    bez DPH

    3 032 Kč 

    s DPH

    Spojku lze použít k propojení dvou kabelů zakončených konektory RJ-45 kat.6.

    37 Kč 

    bez DPH

    45 Kč 

    s DPH

    Mini optický měřič výkonu Grandway FHP12A má kompaktní konstrukci a stabilní výkon a zajišťuje vysokou přesnost měření vlnových délek 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm a 1625 nm. Vlastnosti: 2,5 mm univerzální rozhraní (podpora FC/ SC/ ST

    1 186 Kč 

    bez DPH

    1 435 Kč 

    s DPH

    AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router; AC1200 Dual-Band Wi-Fi – 867 Mbps at 5 GHz and 300 Mbps at 2.4 GHz band; MU-MIMO Technology – Simultaneously transfers data to multiple devices for 2× faster performance; Boosted Coverage – Four external antennas..

    806 Kč 

    bez DPH

    975 Kč 

    s DPH

    SXTsq 5 ac je nástupce velmi populárního klientského modelu SXT s několika vylepšeními

    1 330 Kč 

    bez DPH

    1 609 Kč 

    s DPH

     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • S

      Speciální nabídka

    • S

      Snížená cena

    • D

      Dočasně změněna cena

    • N

      Na objednávku

    • D

      Dočasně nedostupné

    • B

      Bazar

    • D

      Dostupnost na 734 310 460

    • D

      DOPRAVA ZDARMA

    • B

      BONUS

    • P

      Prodej ukončen

    • V

      Ve výrobě

    • B

      BCS

    • HLS

      - Hlavní sklad - Lipník n.B.
    • MOP

      - Montážní sklad Přerov
    • PRA

      - Sklad Praha
    • DIP

      - Externí sklad - zboží z tohoto skladu expedováno do 7 dnů
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

    K provozování našeho webu t-cz.com využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...