    MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM, PoE switch, 500W
    Výrobce
    MikroTik
    Kód
    DIS-10300365
    Part No.
    CRS328-24P-4S+RM
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
      Podrobnosti o produktu
      CRS328-24P-4S+RM je 28 portový switch osazený 24 Gbit ethernet porty, které nabízejí široké možnosti výstupního POE napájení: 26V pasivní POE, 53V pasivní PoE, 802.3af/at (Type 1 POE, Type 2 POE+) s automatickým rozpoznáním. 4 SFP+ porty nabízí rychlost až 10Gbps skrze optická vlákna nebo ethernet.
      Výkon až 500W
      Switch má 1U rackmount šasi s integrovaným 100-240VAC zdrojem, který poskytuje výkon až 500W. Samotné zařízení má maximální spotřebu 44W a až 450W tak zbývá na napájení připojených POE zařízení (3x150W pro každou skupinu 8 portů). Každý z portů může poskytnout výkon až 30W bez ohledu na typ výstupního POE.
      Dual boot - ROS a SwOS
      Obsah balení
      • Zařízení
      • Napájecí kabel
      • Úchyty do 19" racku
      Produkt manažer:
      Jiří Knop,  +420734310461,  knop@t-cz.com
      Poslat info
      Dotaz k tomuto produktu
      Váš e-mail
      Dotaz
      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem
      Zaslat informaci o produktu známému
      Zaslat na e-mail
      Komentář
      Nalezli jste chybu?
      Popis závady
      Parametry
      CPU 98DX3236A1
      Dotykový displej ne
      Frekvence CPU [MHz] 800
      Funkce L3, VLAN, QoS, DHCP snooping
      Gigabit LAN ano
      Hloubka [mm] 305
      Management Webové rozhraní
      Max. rychlost LAN portů 1G
      Max. spotřeba energie [W] 44
      Napájení přes konektor/svorkovnici 230V AC
      Operační systém RouterOS - L5, SwOS
      Počet CPU jader 1
      Počet LAN portů 24
      Počet PoE Out portů 24
      Počet RJ45 portů 1G 24
      Počet SFP+ portů 4
      Podporované PoE standardy 802.3af, 802.3at, Pasivní 24V
      PoE budget [W] 450
      Provedení Rackmount
      Provozní teplota [°C] -20 až 60
      RAM [MB] 512
      Rychlost předávání paketů [Mpps] 95,2
      Rychlost přepínání [Gbps] 128
      Rychlosti LAN (24) 10/100/1000Mbps
      Rychlosti SFP/SFP+ (4) 10Gbps
      Sériový port RJ45
      Šasi Kovové
      Šířka [mm] 443
      Tlačítka Reset, mód
      Typ napájení Ze sítě (230V)