    MikroTik MTP250-53V47-OD, Venkovní AC/DC napájecí zdroj, 53V, 250W
    Novinka
    Výrobce
    MikroTik
    Kód
    DIS-10300674
    Part No.
    MTP250-53V47-OD
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
      Podrobnosti o produktu
      Venkovní AC/DC napájecí zdroj v odolném kovovém šasi s výstupním napětím 53 V, max. výstupním proudem 4.7 A, celkovým výkonem 250 W vhodné pro řadu produktů netPower od MikroTiku. Šasi má certifikaci IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti. Zdroj je zakončen dvěmi odholenými kabely bez konektorů - vstupní 3-žilový AC kabel 230 V AC (100 - 240 V AC) a výstupním DC kabelem.