0
Košík je prázdný
0

    Infolinka: 

    +420 734 310 460

    E-mail: 

    info@t-cz.com

    MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, 1270-1330nm

    MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/10/25G, 1270-1330nm

    Novinka

    Výrobce
    MikroTik
    Kód
    DIS-10300669
    Part No.
    XS+2733LC15D
    Dostupnost
    Vaše cena bez DPH
    2 465 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    2 983 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Upgradovaný model předchozí verze SFP+ 10G modulů (10km) S+2332LC10D (při zachování stejné cenové relace).

      Sada obsahuje dva SFP+ moduly které při použití v páru umožní provoz s data rate až 25Gbps na vzdálenost až 15km na optickém vláknu.

      Technické specifikace:
      Product code: XS+2733LC15D
      Format: SFP / SFP+ / SFP28
      Connector: Single LC connector
      Mode: Single mode
      Data Rate: 1G / 10G / 25G
      Wavelength: 1270nm + 1330nm
      Distance: 15 km

      Produkt manažer:

      Jiří Knop,  +420734310461,  knop@t-cz.com

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Parametry

      DDMI - diagnostika ano
      Dosah [km] 15
      Formát SFP, SFP+, SFP28
      Kompatibilita Univerzální
      Konektory (1) LC
      Pro typ kabelu Single Mode
      Přenosová rychlost 1 Gbps, 10 Gbps, 25 Gbps
      Typ broušení UPC
      Typ přenosu WDM
      Vlnová délka - Tx/Rx [nm] 1270 / 1330, 1330 / 1270

      Diskuse (0)

      Související dokumenty

      EnlargementOrigSize
      DIS-10300669.jpg

      K provozování našeho webu t-cz.com využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...