0
Košík je prázdný
0

    Infolinka: 

    +420 734 310 460

    E-mail: 

    info@t-cz.com

    Single-mode Pigtail Set: PG-51S1 LC/UPC G,657A1 1 m, 4 pcs, red, green, blue, yellow

    Single-mode Pigtail Set: PG-51S1 LC/UPC G,657A1 1 m, 4 pcs, red, green, blue, yellow

    Novinka

    Výrobce
    Kód
    L35551A
    Dostupnost
    Dostupnost na pobočkách
    Vaše cena bez DPH
    106 Kč
    DPH
    21%
    Vaše cena s DPH
    128 Kč
    Záruka
    24 Měsíce
    Objednat
    Hodnocení produktu
    Hodnoceno 0x

      Podrobnosti o produktu

      Sada single-mode pigtailů 4 ks, PG-55S1 LC/UPC G,657A1 1m červená, zelená, modrá, žlutá

      Klíčové vlastnosti:



         4 pigtasily
         barvy: bílá, šedá, hnědá, fialová
         jeden konektor LC/UPC
         jedno single-mode vlákno (G.657 A1)
         délka - 1 m
         nízké ztráty



      Specifikace:


      Výrobek: Sada ULTIMODE PG-55S1
      Kód: L35551C
      Počet kusů. 4
      Barvy červená, zelená, modrá, žlutá
      Délka: 1 m
      Typ vlákna: 1 x single-mode, 9/125
      Standard vlákna: G.657 A1
      Typ konektoru: LC/UPC
      Vložný útlum [dB]: < 0.25
      Zpětný útlum [dB]: > 50

      Produkt manažer:

      Jiří Knop,  +420734310461,  knop@t-cz.com

      Poslat info

      Dotaz k tomuto produktu

      Váš e-mail
      Dotaz

      Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentář
      Mám o tento produkt zájem

      Zaslat informaci o produktu známému

      Váš e-mail
      Zaslat na e-mail
      Komentář

      Nalezli jste chybu?

      Popis závady
      Váš e-mail

      Diskuse (0)

      K provozování našeho webu t-cz.com využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...